Magazyn dotyczący Fc Barcelony i nie tylko :: Magazyn dotyczący Fc Barcelony i nie tylko
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Posty: 66

Skąd: Strzyżów(lubelskie)

PostWysłany: Pią 12:38, 22 Lut 2008
Wisła i Magath chcą Krzynówka, ale czego chce Krzynówek?

Wisła twierdzi, że będzie w poniedziałek rozmawiać z przedstawicielem Jacka Krzynówka o wypożyczeniu go z Wolfsburga. Polak grzeje w Niemczech ławę. Do końca okna transferowego zostało dziesięć dni. Do mistrzostw Europy trzy i pół miesiąca...

Posty: 66

PostWysłany: Pią 12:40, 22 Lut 2008
Wolfsburg pokonał na wyjeździe Schalke 04 w pierwszym meczu 20. kolejki niemieckiej Bundesligi. W drużynie gości po raz kolejny ani minuty nie zagrał Jacek Krzynówek.

W pierwszej połowie przewagę mieli gospodarze. Stworzyli sobie kilka groźnych sytuacji, ale niekuteczny pod bramką Benaglio był Kevin Kuranyi.

W drugiej części meczu nadal przeważali goście i tym razem potrafili udokumentować przewagę bramkę. w 65. minucie prowadzenie dla Schalke zdobył wprowadzony 3 minuty wcześniej Vicente Sanchez.

Gdy wydawało się, że podopieczni trenera Mirko Slomki odniosą kolejne pewne zwycięstwo i przesuną się w tabeli na drugie miejsce mecz, nastroje na trybunach odmienił Brazylijczyk Grafite. W 73. minucie świetnie znalazł się w polu karnym po dośrodkowaniu Gentnera i sytuacyjnym strzałem pokonał Neuera. Na sześć minut przed końcem spotkania Grafite wykorzystał rzut karny podyktowany za faula bramkarza Schalke na Edinie Dzeko. Wolfsburg odniósł niespodziewane zwycięstwo 2:1.

Całe spotkanie z ławki rezerwowych oglądał Jacek Krzynówek. Skrzydłowy reprezentacji Polski po raz kolejny nie znalazł uznania w oczach trenera Feliksa Magatha, który poprzednią absencję Polaka w składzie Wolfsburga tłumaczył zmęczeniem Polaka po zgrupowaniu na Cyprze

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Magazyn dotyczący Fc Barcelony i nie tylko Strona Główna -> Bundesliga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)